equalizer.gif (240Ã?320)
      
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Pitbull'dan Akçıl'a Büyük Övgü

 


 

Dünyaca ünlü yıldızların Türk sanatçılara olan hayranlığı gün geçtikçe artıyor... Bunun son örneği de Sinan Akçıl oldu. Şarttır adlı yeni single çalışmasıyla yaza damgasını vuran Akçıl, Amerikalı rapçi Pitbulldan büyük övgü aldı.
ŞARTTIRI ÇOK BEĞENDİ

Ünlü popçunun Sami adlı yakın bir dostu önceki gün Miamide Pitbullla bir araya geldi ve rapçiye parçayı dinletti. İnternette yayınlandığı ilk hafta 5 milyon dinlenme sayısına ulaşarak ünlü sanatçıya rekoru getiren şarkıyı Pitbull da çok beğendi.
ÇOK YAKINDA DÜET GELEBİLİR

İkilinin aralarında geçen diyaloğu Sinan Akçıl, sosyal medyada paylaştı. Popçunun yakın dostu Sami, Pitbulla Sinan Akçılın şarkısını dinlemesi için link gönderince dünyaca ünlü rapçi "Ben sevdim, çok enerjik. Şarttır!" diyerek parçayı beğendiğini ifade etti. Bu diyaloğu "İnsanın Miamide özel dostları olunca anında Pitbulla şarkısını dinletebiliyor" notuyla paylaşan Akçılın hayranları bu haberi yorum yağmuruna tuttu. Popçunun verdiği bu habere çok mutlu olan sevenleri "Sinan Akçılla Pitbullun düeti yakındır" diye yorum yaptı.
KİME NİYET KİME KISMET!

2012 yılında Hadise, Pitbull ile düet yapacağını açıklamış ancak bu amacına ulaşamamıştı. Şimdi ise Hadisenin eski aşkı Sinan Akçılın dünyaca ünlü rapçiyle olan diyaloğu, "Kime niyet, kime kısmet" yorumları yaptırdı.

 
Tarih       : 24 Temmuz 2018
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 rt.png (35×20) RadyoSitesiKur                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2020                                      DJ İstek Paneli Girişi